Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Pravidla

Pravidla

publikováno 23.12.2012 (aktualizováno 06.01.2013)

Neherní:

 

1) V prostoru lomu je zakázáno kouřit, požívat návykové látky nebo pít alkohol.

 

2) Slovo organizátora je více než svaté, a musí se respektovat.

 

3) Organizátor má právo zabavit zbraň při schvalování, pokud je nebezpečná, a mohlo by se s ní způsobit zranění.

 

Herní mechanismy:

 

  1. Herní alkohol: Ve hře se můžete setkat s herním alkoholem, žádném případě se nejedná o reálný alkohol, pokud ho vypijete zachovejte se podle toho co by to s vámi udělalo ve skutečnosti. Pinta piva s vámi nic neudělá, ale po pár panácích vodky začnete např. hlasitě vyzpěvovat.

 

2)            Herní cigarety, doutníky: Ve hře je reprezentují lízátka. Prostě je lízejte dokud budete mít chuť. Potom je típněte do  popelníku.

 

  1. Herní sex: Pokud se s někým chcete herně vyspat,stačí jednoduše poskytnout pořádnou masáž(žena masíruje muže)

 

  1. Herní pohlavní nemoce: Ve hře se také můžete potkat s takzvanými pohlavními nemocemi. Bude je mít jenom pár postav a jejich účinky jsou různé. Těmto nemocem se můžete vyhnout pomocí herních kondomů. POHLAVNÍ NEMOCE NELZE LÉČIT !!!!!

 

 

  1. Herní smrt : Ve hře, ve které můžete žít, můžete logicky také umřít. Co ale dělat když vás někdo zabije? Zajděte pak za pravidlovým orgem Zazou a ten vám řekne co a jak. Podstatné je ale vědět že dokud žije doktor, tak postavy nemohou umírat.

 

  1. Herní jídlo: Na tomto larpu bude v pátek večer a v sobotu ráno hrazeno jídlo.(Nečekejte však steakyJ )Jinak si  v průběhu hry si budete moci nakupovat reálné jídlo, ovšem budete ho muset z části zaplatit i herní měnou.(Např. Párek v rohlíku-9kč a pár pencí). Reálné peníz za jídlo se vám zapisují na účet který na konci uhradíte (zaokrouhlujeme na desítky ať nelovíte drobáky )

 

  1. Herní rvačka: Budete se moci s někým poprat (jenom herně). Souboj proběhne tak, že danou osobu vyzvete a ona nesmí odmítnout (protože jste na ní právě zaútočily). Každý má sílu od 1 do 20 (jsou i výjimky), hráči kteří se chtějí prát utvoří strany (jejich počet není omezen). Můžete se spojit klidně dvacet na jednoho. Poté se vaše hodnoty sečtou a ti co mají víc zvítězí (+ DŮLEŽITÉ souboj se musí RP zahrát) Důsledky souboje se počítají podle rozdílů mezi hodnotami (pokud je rozdíl mezi 1-5 tak se nejspíše lehce zraní i vítězové) pokud je to ale rozdíl vyšší porážka je velice nemilá a bolestivá.Pokud je remíza na frak dostanou všichni víceméně všichni.

 

  1. Herní zranění: Např. ve rvačce si zlomíte ruku. Tzn., Budete hrát, že ji máte zlomenou a vyléčit jí může (ale nemusí) doktor. S danou rukou nemůžete první půlhodinu vůbec pracovat (ani si sní, neotevřete dveře). A další půlhodinu nemůžete za pomoci této ruky vykonávat žádné těžké práce (sbírat materiál). V době zranění se vaše bojová schopnost snižuje o polovinu,zaokrouhleno vzhůru (takže když jste měli sílu 11 tak se sníží o 6).Prostě starý dobrý Šatrh J.Představte si že vaše zranění je skutečné a zahrajte ho.

 

 

  1. Sběr surovin: Po herní ploše budou různě poschovávané herní suroviny (např. dřevo, kámen, či zlato). Vy je můžete volně hledat, ovšem každá tato surovina něco váží a vy unesete jen některé z nich (logicky žena se silou jedna neutáhne balvan). Tyto suroviny můžete použít ke stavbě budov, nebo je třeba můžete prodat.

 

  1. Zbraně/zbroje

      Zbraně: Palné: Na tomto LARPu jsou jako palné zbraně povoleny. Dětské zbraně NERF (není nutné barvit, ale uděláte nám tím radost). Jsou bezpečné, takže i zásah do hlavy si můžete počítat (na hlavu ale nemiřte, kdo bude mířit na hlavu dá své zbrani pac a pusu a už jí do konce hry neuvidí)

Zásah zbraní NERF se počítá jako zásah skutečnou zbraní zahrajte ho.

2) Ne každý má zbraň někteří ji mají do začátku jiní si mohou zbraně koupit během hry ( můžete si koupit jen zbraň, kterou skutečně máte ).

3) Je možné i převézt pušky na plyn (projektily ovšem musí být měkčené a puška nějak vypadat)

 

Chladné: Zbraně musí vyhovovat standardům na běžných LARPech či bitvách. Musí být bezpečné,měkčené a zapadat do herního světa (žádné katany či gotické meče), Schvalujeme i vrhačky

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Crash | 07.01.2013 14:08
Hrajeme na šatrh což znamená (pro ty co to neznají) že hrajete zásahy podlo toho co by vám udělali ve skutčnosti škrábnutí o hřebík přejdete jen syčením ale rána do hlavy položi i ty nejotrlejší z nás. Samozřejmě existují i vyjímky ale to už je mezi schopnostmi.
Osobní profil Jordanejs Vlk | 07.01.2013 10:42
chtěl bych se jenom zeptat a něco si ujistit bude realný zásahoví systém??

Kalendář akcí

« 06 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery