Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Postavy

Postavy

publikováno 15.10.2012 (aktualizováno 14.03.2013)

Seznam postav za které se můžete registrovat.

 

1.Hospodský Abraham Scoot  Věk:42       Zaza

 

 Abraham je milý a přátelský hospodský, který se s radostí ujme všech duší, které do jeho hospody zavítají. Je vstřícný a zákazníkům může nabídnout nejenom pití a jídlo ale také i nějakou tu prácičku. Má také dceru Amélii na kterou žárlivě dohlíží.

1.A) Lucy Quinnová  Věk:19      Registrovaná : Marťa

Je Abrahamovou číšnicí a také milenkou.  Jinak je to slušné děvče z dobré rodiny, které není ani ctižádostivé ani ambiciozní. Je prostě ráda, že má to co má.(Postava není příliš náročná na roleplay)

 

 

2. William Wheaten   věk 28             Crash

Majitel pozemků a budovy kde je ,,Starý Skot"  moc rád nevidí uprchlíky, jenž mu zabírají místo na pozemku. Ale na druhou stranu tolik krásných londýnských dámiček ještě nepotkal, takže je svolný ke kompromisům. Je poněkud prchlivější povahy takže je vhodné si před ním dávat pozor na jazyk.

jsou mu vždy k ruce čtyři místní pacholci.

2 . A) Pacholci (role nenáročná na RP, Lze je přirovnat k bestiářům) Dělají co je třeba. Jsou po vzoru toho kdo je platí velice agresivní a pro ránu pěstí nejdou daleko,jsou také velmi dobře ozbrojeni (zbraň NERF výhodou)

5 / 5  Registrovaní : Liodas, Vojín ,Máša,Štěně,Finmer

 

3. Peter Cook věk: 26  Registrovaný : Eddie

Tento mladý muž, sem byl vyslán vládou, aby na pozemku provedl měření, a vytvořil zázemí pro pozdější stavbu základny parních děl, jež by měla zastavit případný Francouzský postup při protržení blokády. S lidmi okolo se moc nebaví, jen věčně něco rýsuje a zapisuje.

  

4.Amélie Scootová  Věk:17     Registrovaná : Ferda   ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Její srdce se téměř nedá dobýt do její  spodničky se ale dostanete až příliš snadno, tedy pokud není v blízkosti její otec. Amélie touží po tom dostat se pryč z anglie, aby na ní její otec nemusel dohlížet.

 

 

5.John Fox Věk:23     Registrovaný:Klíště ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

John je velice extravagantní mladík, který by se jednou rád stal kapitánem vlastní lodi.

Je to milý a slušně vychovaný mladík. Není příliš bohatý, ovšem co mu chybí v kapse, to dohaní rozumem.

 

 

6.George Eugenius Polo Věk:27   Registrovaný: Tirius  ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

George je Italský šlechtic který utekl ze svojí rodné země, kvůli tamní politice.

Je to zbohatlý chlípník který se nebojí plácnout se přes kapsu, a ani se nebojí plácnout dámu přes zadeček. Za zážitek v Italském stylu je ochoten patřičně zaplatit.

 

 

7.Tim Scarlet  Věk:Je malý chlapec.    Registrovaný: Inspekthor  ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Tim je malý chudý chlapec, který žije z toho, co komu upadne. A též se živí drobnými krádežemi. Je tichý a za pár pencí pro vás udělá cokoliv(ano cokoliv).

 

8.Marry Greenfield  Věk:39(ale všem říká 25)    Registrovaná: Kačenka   ZASLÁNY INFORMCE K POSTAVĚ

Je technička, která se ráda zapotí nejen při opravě parních strojů. Která trpí výpadky paměti(ale určitě to nemá nic společného s její závislostí na alkoholu). Není příliš bohatá ale ani příliš chudá.

 

 

9.Pedro Ramirez    Věk:48   Registrovaný: Vykuk ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Věčně opilý mexičan, který dokáže každého zaručeně pobavit hrou na harmoniku. Rád si jakkoliv přivydělá. Je již příliš starý na sexuální hrátky. A holduje spíše alkoholu.

Rád vyprávý všemožné příběhy, které se nikdy nestaly.

 

 

10.Adam MacGregor    Věk:69  Registrovaný: Kapr

Oficiálně je prodejcem starého nábytku s dlouhým rodokmenem. Ve skutečnosti však prodává vše, jen ne ten nábytek. Je to starý a mrzurý kmet, který pije jenom kvalitní víno. A nepohrdne společností mladého muže.

 

 

11.Rafael Mure   Věk:19      Registrovaný : Vráťa ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Rafael je mladý kněz plný ideálů, které jsou hodně skreslené tím co mu v klášteře napovídaly.

Klášter opustil po incidentu označovaným jako „pročištění tunelu“. Nyní se snaží ve světě zla najít boha a požádat ho o odpuštění. Tento muž by se nedotkl alkoholu ani ženy. Je také vegetarián s přirozeným odporem proti masu.

 

12.Lothar von Richthofen věk: 42    Registrovaný: Standa   ZASLÁNY INFORMACE K POTAVĚ
     Pruský pilot vzducholodi, který dezertoval a hledá úkryt v Anglii. Je dost podezřívavý, prý z důvodu že se bojí případného pronásledování   a k ostatním se občas chová dost arogantně. Nejčastěji se baví s Adolfem Günthergem, se kterým prý studoval.

 

 

13.   Igor Martinov Věk:21              Registrovaný : Theiwaz     ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Tento muž sice nepatří k nejchytřejším ale lidé si ho váží a najímají spíše kvůli jeho síle a strachu který z něho na první pohled vychází. Je původem z Ruska a má proto i ruský přízvuk.

Má rád ženy a vše co s nimi souvisí.

 

 

14. Jean Edgardo    Věk:33  Registrovný : Jezevec  ZASLÁNY INFORMACEK POSTAVĚ

Francouzský přistěhovalec který rozhodně nepatří k nejchudším lidem. Je ambiciozní a sebevědomí, ke své cestě za úspěchem je ochoten jít přes mrtvoly. Nejraději popíjí červené víno a vypráví vtipy. Ač je to zvláštní tento muž nikdy nezatoužil po ženě.

 

 

15.  Frederick Wilson  Věk:15   Registrovaný : Frederick ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVE

Frederick je mladý a nadaný opravář a konstruktér všech, co souvisí s párou. Za pár pencí vám tedy poradí co a jak a rád vám i pomůže. Jednou by chtěl vybudovat prosperující firmu která nebude mít ve světě obdoby. Proto pracuje od rána do večera a spoří každou penci aby si mohl nakoupit lepší vybavení a třeba i někoho zaměstnat.

 

 

16. Charlotte  Straus   Věk:38  Registrivaná : Amaranth

Charlotte je žena dobrých mravů, což je oproti místním ženám dosti ojedinělé. Nikdo o ní vlastně nic moc neví, snad jen to že je katolička a že pochází z bohatší rodiny která bohužel zkrachovala. O peníze sice přišla ale o slušné vychování rozhodně ne. Mnoho mužů po ní touží ale ona je řadově odmítá.

 

 

17. Dorothy Emanuelová Věk:14 Registrovaná:               nikdo

 

Tato mladá rozkošná dívenka ještě nenašla svůj životní cíl. Nemá žádné ideály a ani kamarády vrstevníky, jediný kdo se sní ochotně celé dny vybavuje při práci, je Frederick.

Dorothy se nebojí sebrat peněženku z kabátu visícího na stojanu a živí se tedy drobnými krádežemi. Jinak je to milé, ikdyž trošičku nevychované děvče.

 

18. Kevin Meacock registrovaný: Rinnes    ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Tenhle chlapík je tak trochu introvert, celé dny vysedává v hospodě a mumlá si něco o bombách a o tom že na něco zapoměl. Kdykoliv na něj někdo nečekaně promluví vyděsí se a uteče pryč jediný kdo si s ním rozumí je Igor Martinov.

 

19. Coline Harrisová Věk : 24       Registrovaná  : SuS     ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Je opravdu ale opravdu upovídaná. Sloužila na dvoře samotné královny a je ochotná o ní mluvit celé hodiny.Je to prostě malá holka v těle ženy.

19. A ) William Brennan    Věk: 26    Registrovaný: Bonhart  ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

          Vysoký, bělovlasý mladý muž…počkat, něco je tu špatně. Oblečený v dlouhém, černém kabátě, se značně zneklidňujícím a ironickým pohledem, nedbale elegantní co do vzhledu i způsobů. Pod povrchní fasádou je navíc zřetelně cítit cosi, co nahání strach každému, kdo zrovna nepomýšlí na asistovanou sebevraždu. Doprovází Coline Harrisovou a ve volných chvílích si hraje s balíčkem karet…

 

 20. Adolf Günther věk : 42   Registrovaný : Kuba   ZASLÁNY INFORMACE  POSTVĚ

Je velmi sebevědomý muž, který by si jednou chtěl postavit vlastní vzducholoď. Není příliš milý k ostatním lidem a je i dost nezdvořilý k dámám. Tento tvrdohlavý muž pochází z Německa, prý kvůli jeho temné minulosti. Je také až bláznivě zamilován do Marry jenž by si rád vzal za ženu.

 

21. Theresa Smithová věk: 33   Registrovaná :

Theresa je rázná žena, je předsedkyní klubu feministek.Nebojí se prosadit si svůj názor ale ty cizí moc nevnímá má panický strach z krve.

 

22. Martin Smith věk: 30  Registrovaný : Vojta ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Už od začátku války si říká ,,proč sakra nechcípla" Svojí ženu nemůže vystát ale ona ho má jak se říká ,,pod pantoflem " Je doktor takže alespoň při práci ho jeho žena neotravuje.

 

23. Lord Michael Winterling, 3rd Count of Glouchester   Věk:36  Registrovaný : Alexandr  ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Tento gentleman má sice zbohatlickou šlechtickou krev ale dobré srdce. Rád zaplatí nějakou tu penci, aby podpořil malé podnikatele, na cestě za úspěchem. Je také neobyčejným poetou, který vše co říká skládá do veršů tak přehledně, jak jen to jde.

 

24 Francis Adams  Věk:23  Rezervováno : Hroch

Nepříliš bohatý člověk, který by radši ukopl hlavu vaší pratetě, než aby vám "jen tak" koupil pití. Žije z toho co zdědil po rodičích,protože je líný pracovat. I s těmito prostředky se však postupem času naučil tropit menší i větší zla od trhání křídel muškám, až po žhářství. Je to prostě chlapík, který se nikdy neztratí.

 

26. Bastien Hammilton Věk: 24 let   Registrovaný : Sam ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Bastienovi rodiče zemřeli, když mu bylo pouhých 11 let, od té doby se musel
starat nejen sám o sebe ale i o svou mladší sestru Abygail. Nebojí se těžké
práce, po rodičích je schopný mechanik, rozumí strojům. Pracoval v nákladních
docích vzducholodí a má tak teoretické znalosti k řízení vzducholodí.
Bastien je velmi starostlivý obzvlášť, když jde o mladší sestru.

 

25. Abygail Hammiltonová Věk: 20 let    Registrovaná:  Katie ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

Abygail je mladší sestra Bastiena. Všude kde byl on, byla i ona.
Vzhlíží ke svému bratrovi a snaží se ho podporovat.
Je dost zamlklá a díky tomu působí i dost neškodně

 

 26. Maud Scarlettová věk: 19  REGITROVANÁ :KAZMA ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ

historie postavy:
Její otec býval lékařem -géniem, který prý dokázal léčit pouhým dotekem- naučil svou dceru všechno, co uměl. Mírumilovná povaha Maud se po vypuknutí války ukázala jako zlo. Trpí příznaky schizofrenie a šílenství, na jednu straně je to mladá geniální dívka schopná skoro i stavět mrtvé na nohy, na druhou stranu je to uzlíček šílenství, o kterém nikdo neví, co udělá v příští chvíli.
 
 
27. Roger Gordon věk: 25 REGISTROVANÝ : AZHUG  ZASLÁNY INFORMACE K POSTAVĚ
historie postavy:
Britský baronet dříve pobývající v Londýně -teď už ne. Je to člověk držící své slovo, který občas kráčí i přes mrtvoly. Má moc rád ženy. Snaží se dostat na rodinné sídlo na severu Anglie. Bohužel, zatím bezúspěšně. Peněz si odvezl dost a nemá problém se o ně podělit, pokud k tomu má dobrý důvod. Tišší distingovaná povaha, ale umí se pořádně naštvat. Nedělá nic bezdůvodně.

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 06 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz